Ozonoterapi

Me ozonoterapi shmangen apo menjanohen radikalet e lira nga organizmi, rregullohet bilansi antioksdativ, zmadhohet imuniteti, zgjatet proçesi I mplakjes, tejkalohet stresi dhe lodhja kronike dhe ritet vitaliteti.