ПРОМОЦИИ

🆕️ НОВО❗

☝Од 8 февруари до 8 март, промотивни цени на еден од најбараните третмани во Ординација д-р Анчевски🏷🤩✅

2️⃣0️⃣ % попуст на сите третмани со БОТОКС ‼️

Избришете ги брчките и кажете стоп на прекумерното потење 💉🥰Јавете се на ☎️ 02 321 66 08 📱075 280 875 и закажете термин.